BIVAS Media Group | Pneumatik.mk
166
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-166,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Pneumatik.mk

ABOUT

ПНЕУМАТИК има многу широк асортиман на производи од областа на гумарската индустрија. Официјален застапник е за пневматиците од брендовите TIGAR, SAVA, FULDA, CONTINENTAL, DUNLOP, PIRELLI, GOOD YEAR и MICHELIN. Екслузивен застапник е за алуминиумски фелни од програмата на светски познатите OZ-RACING и ALESSIO. Исто така, е и официјален застапник за акумулатори од брендовите BLACK HORSE, WHITE HORSE и EXTRA START.

Веб Страна

Pneumatik.mk

Date

October 07, 2013

CATEGORY
Веб Дизајн